“Sağlığım yerinde, İnancım tam,

Devletim ve Ülkem varoldukça dirayetli ve sürekli iş yapabilirim.”

Hüseyin Kalaycıoğlu

KALAYCIOĞLU

Resmi İnternet Sitesi

Hedef ve İlkeler sayfası:

VİZYONUMUZ:

Müşteriler, Tedarikçiler, Çalışanlar, Hissedarlar ve çevreden oluşan beş paydaşın sürekli mutluluğunu sağlarken ve kendini sürekli geliştirirken, Sektördeki önderliğini kalıcı kılan, Uluslararası Pazarda da tercih edilen firmalardan biri olmak.

 

MİSYONUMUZ: 

Ayakkabı Yan Sanayi Sektöründe Hazır taban pazarında moda, teknoloji, dayanıklılık, ürün çeşitliliği, çevre kuralları ve yasalar çerçevesinde, müşterilerin bugün ve gelecekti ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ:

KALAYCIOĞLU, sektöründe ülke genelinde sürdürdüğü önderliğini korumayı ve uluslararası pazarlarda etkinliğini artırmayı hedeflemektedir.

Bu amaçla ;

Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzere araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürür, ileri teknolojileri izler ve uygular. Tedarikçiler ile iyi ilişkiler geliştirir ve gerekli desteği verir. Çalışanlarını işlerini doğru olarak yapmaları için eğitir, ekip çalışmaları ve bireysel çabaları destekler ve ödüllendirir. İnsana verdiği değerin bir göstergesi olarak, çalışanlarının mutluluğunu ölçer ve geliştirir. Müşteri mutluluğunu ölçer ve geliştirir. Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyar. KALAYCIOĞLU politikası gereğince bu amaçlara ulaşabilmek için, yıllık hedefler saptar, ölçer ve bu hedefleri sürekli iyileştirir.

© Copyright 2014 look xl