Kalaycıoğlu İnsan Kaynakları ekibi, dünya standartlarında çalışanları işe almak, korumak ve geliştirmek,  odak insanların mükemmelliğinin devamı için marka ve hizmet sunarak  faaliyetlerine devam etmektedir. 

​

Herkes için çeşitlilik ve saygı taahhüdü, bir marka olarak Kalaycıoğlu kültür ve başarısının altında yatan temel unsurudur. 

​

Kalaycıoğlu, gençliğin enerjisini yakalar ve onları araştırma ve ilham değerleri ile destekler, bu yüzden genç ve dinamik çalışanlarla çalışır.

​

Kalaycıoğlu çalışanları arasında takım çalışması, şirketin başarısının temelidir. 

​

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda çekirdek bir öncelik olarak, Kalaycıoğlu, tüm çalışanları ve müşterileri için sağlıklı ve güvenli bir ortam temin eder. 

​

Kalaycıoğlu, üretimin yenilikçi programlarını desteklemek ve sürdürülebilir ortaklıklar kurmak  varlıklarının kaldıraç olarak kullanarak çalışanlarının bilgi, yaratıcılık ve mali ihtiyaçlarını özveri ile birleştirmeye odaklanmıştır. 

​

Kalaycıoğlu, eşit istihdam fırsatı açısından, ırk, renk, mezhep, cinsiyet, ulusal köken, fiziksel engelli, zihinsel engellilik, medeni hal, cinsel tercih ya da vatandaşlık statüsü ayrımı yapmaz.

Beyaz Yakalı Personel Başvurusu

İlan için bireysel yapılan başvurular ile başvuru havuzundaki kişiler arasından öngörüşmeye çağırılmak üzere seçilen kişilere telefon aracılığı ile davet yapılır. 

İşe alınması kararlaştırılan kişiye maksimum 1 hafta içerisinde haber verilir. 

İnsan Kaynakları'na istenen belgelerin teslimi ile yasal süreç başlamış olur.

Mavi Yakalı Personel Başvurusu

İlan için bireysel yapılan başvurular ile başvuru havuzundaki kişiler arasından öngörüşmeye çağırılmak üzere seçilen kişilere telefon aracılığı ile davet yapılır. 

Uygun görülen işçi, işe alındıktan sonra 1 ay boyunca deneme süresine tabidir. 1. ayın sonunda vardia amirinden iş tanımına uygun olduğu onayı alınırsa kişi, işbaşı yapmış sayılır. İnsan Kaynakları'na istenen belgelerin teslimi ile yasal süreç başlamış olur.

www.kalaycioglu.com

©2017

​

kurumsal

​

iletişim