Hedef ve İlkeler

​

VİZYONUMUZ: 

Müşteriler, Tedarikçiler, Çalışanlar, Hissedarlar ve toplumdan oluşan beş paydaşın sürekli mutluluğunu sağlarken ve kendini sürekli geliştirirken, Sektördeki önderliğini kalıcı kılan, Uluslararası Pazarda da tercih edilen firmalardan biri olmak.

​

MİSYONUMUZ:

Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayi Sektöründe moda, teknoloji, dayanıklılık, ürün çeşitliliği, çevre kuralları ve yasalar çerçevesinde, müşterilerin bugün ve gelecekti ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak. 

​

KALİTE POLİTİKAMIZ: 

KALAYCIOĞLU, sektöründe ülke genelinde sürdürdüğü önderliğini korumayı ve uluslararası pazarlarda etkinliğini artırmayı hedeflemektedir. 

Bu amaçla ; 

Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzere araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürür, ileri teknolojileri izler ve uygular. Tedarikçiler ile iyi ilişkiler geliştirir ve gerekli desteği verir. Çalışanlarını işlerini doğru olarak yapmaları için eğitir, ekip çalışmaları ve bireysel çabaları destekler ve ödüllendirir. İnsana verdiği değerin bir göstergesi olarak, çalışanlarının mutluluğunu ölçer ve geliştirir. Müşteri mutluluğunu ölçer ve geliştirir. Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyar. 

​

KALAYCIOĞLU politikası gereğince bu amaçlara ulaşabilmek için, yıllık hedefler saptar, ölçer ve bu hedefleri sürekli iyileştirir.

www.kalaycioglu.com

©2017

​

kurumsal

​

iletişim